Terminarz kursów grupowych

Przedszkole dla szczeniąt

Kurs podstawowego posłuszeństwa dla szczeniąt – od 3 do 6 miesięcy. Głównym celem zajęć jest szeroko rozumiana socjalizacja i komunikacja. Zajęcia odbywają się w grupach od 3 do 6 psów zarówno w trybie weekendowym jak i tygodniowym.

Kurs możliwy do realizacji również w ramach zajęć on-line.

I etap

Obejmuje: socjalizację gatunkową i międzygatunkową, naukę posłuszeństwa poprzez zabawę, wskazówki wychowawcze dla właścicieli. Dodatkowo w cenę wliczone jest jedno spotkanie teoretyczne na którym są omawiane główne zachowania psów oraz powszechne problemy wychowawcze.

Program kursu (modyfikowany wg potrzeb grupy):

• Skupianie uwagi na przewodniku;
  • Podążanie za przewodnikiem i przywołania;
  • Chodzenie na luźnej smyczy;
  • Wstęp do pozostawania;
  • Nauka podstawowych komend – „Do mnie”, „Noga”, Siad, „Waruj”;
  • Nauka aportowania poprzez zabawę;
  • Budowanie zaufania do przewodnika na torze przeszkód.

Spotkania odbywają się w soboty i niedziele w godzinach porannych lub w tygodniu.

8 spotkań / 90 minut / 700 zł

przycisk zapisz siemały

16 spotkań / 90 minut / 1300 zł (I + II etap)

II etap

Dalsza socjalizacja, utrwalanie i doskonalenie nauczonych komend. Rozwijanie umiejętności zdobytych na I etapie.

Program kursu (modyfikowany wg potrzeb grupy):

• Skupianie uwagi na przewodniku przy różnych rozproszeniach;
  • Nauka chodzenia przy nodze – komenda „Równaj”;
  • Przywołanie z zabawy;
  • Wprowadzenie komendy „zostań” w różnych pozycjach i niewielkich odległościach od przewodnika;
  • Utrwalenie komend – „Do mnie”, „Noga”, Siad, „Waruj” i wprowadzenie komendy „Stój”;
  • Aportowanie rzuconej zabawki;
  • Niepodejmowanie pokarmu bez pozwolenia;
  • Kontrola emocji i kształtowanie umiejętności zachowania się w nietypowych sytuacjach.

Spotkania odbywają się w soboty i niedziele w godzinach porannych lub w tygodniu.

8 spotkań / 90 minut / 700 zł

przycisk zapisz siemały

Po ukończeniu dwóch etapów przedszkola można kontynuować edukację psiaka na następnych kursach: