Taniec z psem - Dog Dancing

„Sportowe podstawy – Taniec z psem”

Kurs jest przeznaczony dla zespołów (pies + przewodnik), które ukończyły co najmniej drugi etap szkolenia podstawowego.

Zajęcia prowadzi Jagoda Piec – doświadczona zawodniczka, trener sportowego Tańca z Psem oraz Reprezentantka Polski podczas Mistrzostw Świata 2019 w Niemczech.

Program zajęć:

• Wprowadzenie do zajęć: przedstawienie prowadzącej i pokaz – pierwsze wspólne ćwiczenia.
  • Co to jest sport z psem? Na czym polega trening sportowy?
  • Motywacja – jak pracować aby pies czuł się komfortowo.
  • Omówienie kryteriów i krótkie przedstawienie zasad oceniania na zawodach DogDancing wg regulaminu DogDance International.
  • Odpowiedni wybór tricków i zwiększanie świadomości znaczenia komend.
  • Tworzenie systemu treningowego.
  • Świadome kreowanie sekwencji ze względu na preferencje psa.

Podczas tego kursu nauczymy się kilku feestylowych sekwencji z naszym psem. Pracujemy w grupach 3-4 osobowych.

8 spotkań / 60 minut / cena 800 zł