Szczęśliwy pies - poprawiamy motywację

Kurs jest przeznaczony dla zespołów (pies + przewodnik), które ukończyły co najmniej drugi etap szkolenia podstawowego. Realizowany jest wyłącznie w formie szkoleń weekendowych.

Zajęcia prowadzi Jagoda Piec – doświadczona zawodniczka, trener sportowego Tańca z Psem oraz Reprezentantka Polski podczas Mistrzostw Świata 2019 w Niemczech.

Kurs Szczęśliwy Pies” to innowacyjny cykl zajęć! Głównym celem kursu jest budowanie motywacji oraz wzajemnego zrozumienia pomiędzy psem a przewodnikiem.

Podczas treningów będziemy pracować nad poczuciem pewności siebie u naszych czworonożnych przyjaciół. Dlatego też skupimy się na tworzeniu klarownego systemu komunikacji.

Wyjaśnimy zagadnienia teoretyczne i pokażemy w praktyce:

• Jak zwiększyć motywację psa do pracy z właścicielem?
  • Jak podczas sesji treningowej stworzyć psu optymalne warunki dla jego rozwoju?
  • Jak bawić się z psem - skupimy się na zabawie z punktu widzenia psa?
  • W jaki sposób nauczyć psa ciekawych sztuczek?

Program ćwiczeń praktycznych jest modyfikowany w zależności od predyspozycji każdego psa. Komendy dodatkowe dobierane są indywidualnie według możliwości psa oraz preferencji przewodnika.

Pracujemy w grupach 3-4 osobowych.

8 spotkań / 60 minut / cena 800 zł