Szkolenia grupowe

Kursy organizujemy przede wszystkim w weekendy przedpołudniem oraz w tygodniu.

W godzinach popołudniowych na placu realizujemy kursy tylko w okresie wiosenno-letnim tj. od marca do końca września, a przez resztę roku wyłącznie przed południem.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu na świeżym powietrzu, bez względu na warunki pogodowe.

Dla osób nie mających możliwości wzięcia udziału w zajęciach na placu proponujemy także zajęcia grupowe on-line.

W szczególnych sytuacjach Istnieje możliwość zorganizowania zajęć w tygodniu na dowolnie wskazanym przez Państwa terenie, pod warunkiem zebrania min. trzyosobowej grupy.

Kierując się naszym wieloletnim doświadczeniem i biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby naszych kursantów niektóre szkolenia podzieliliśmy na kilka 4 tygodniowych (8 spotkań) etapów.

Nasza oferta szkoleń grupowych obejmuje:

Zgłoszeń na poszczególne kursy prosimy dokonywać drogą elektroniczną.

Terminarz kursów grupowych

przycisk zapisz siemały