Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Psie przedszkole
Posłuszeństwo zaawansowane
Podstawowe posłuszeństwo
Drużyna

 

Maja Marinković – Trener psów, Dietetyk zwierzęcy, Petsitter

 

Od dziecka towarzyszyły mi psy, koty, gryzonie. Miłość do nich sprawiła, że postanowiłam poszerzać swoją wiedzę odnośniebehawioru, szkolenia i żywienia zwierząt. W ten sposób trafiłam na studia na kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich na SGGW w Warszawie. Chcąc podwyższać swoją wiedzę i kwalifikacje, nieustannie uczestniczę w różnego rodzaju kursach, seminariach i konferencjach tematycznych prowadzonych przez specjalistów z Polski jak i z zagranicy.

 

Podczas pracy z psami kieruję się podejściem, że najważniejsza jest zrozumiała komunikacja (dialog z psem), konsekwencja i cierpliwość, a relacja człowiek-pies powinna opierać się na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

 

 

 

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; 794-005-926

Psia Szkoła Bemowo

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok