Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Psie przedszkole
Posłuszeństwo zaawansowane
Podstawowe posłuszeństwo
Drużyna

Anna Wojciechowska

Instruktor szkolenia psów towarzyszących i obedience, współpracuje ze szkołą od 2015 r.

 

Przez całe moje życie w domu pojawiały się zwierzęta: chomiki, króliki., kanarki. Jednak ciągle czegoś mi brakowało. Kiedy miałam 11 lat pojawiła się moja wymarzona suczka rasy Skye Terier. Wtedy już wiedziałam, że psiaki to moja miłość i pasja. Suczka była naprawdę cierpliwą nauczycielka pomimo jej ognistego temperamentu. Otrzymałam od niej lekcje cierpliwości, konsekwencji, wytrwałości i refleksu. Zawdzięczam jej naprawdę wiele, przetarła moje szlaki z przygodami związanymi z psami.

 

Dziś natomiast przez świat kroczę z moim fantastycznym Labradorem Berylem. Funkcjonuje z nim w pełnej harmonii i zrozumiem jego potrzeb. Stawiam nam kolejne wyzwania, eksplorujemy nowe miejsca a jednocześnie dobrze się przy tym bawimy. To wszystko sprawia, że ufa mi bezgranicznie. Ostatnio także dołączyła do naszego teamu bura kotka Ryśka. Nasze stado się powiększa, a ja sprawdzam swoje siły w relacjach psio-kocich. Decydując się na zwierzaki musi pamiętać, że nie są one ludźmi i mają inne potrzeby. Moim głównym celem jest pokazanie Państwu jak powinno się pracować z psiakiem, aby Wasze wspólne życie było łatwiejsze oraz pełne sukcesów. Jednocześnie pragnę zobrazować jak ważna jest praca z psem, wyznaczenie mu granic oraz Wasza konsekwencja, wytrwałość i cierpliwość.

 

kontakt:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; 503-418-325

Psia Szkoła Bemowo

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.

Ok