Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Psie przedszkole
Posłuszeństwo zaawansowane
Podstawowe posłuszeństwo
Drużyna

Zuzanna Chomczyk

Instruktor szkolenia psów towarzyszących i obedience, współpracuje ze szkołą od 2013 r.

 

Jako piętnastolatka zaczęłam interesować się szkoleniem psów. Dzięki Małgosi mogłam obserwować zachowania psów i ich właścicieli podczas nauki i wyciągać wnioski dla siebie. Dokładnie pół roku później biegłam do ZKwP, aby złożyć dokumenty o przyjęcie na staż, bo wiedziałam że chcę zacząć to traktować poważnie. Jednak przy całym natłoku teorii brakowało mi jednego elementu – własnego psa z którym mogłabym wypraktykować całą wiedzę. W moim domu psy były od zawsze, nawet w tamtym czasie mieliśmy bokserkę – Martini, jednak dla mnie to było za mało. Chciałam mieć swojego psa od A do Z, ułożonego przeze mnie, aby wraz z nim móc uczyć się i stawiać kolejne kroki w szkoleniu. I stało się!

 

W 2015 r. pojawiła się BUGATTI – urocza, wierna, ale lubiąca postawić na swoim sunia boksera, która do tej pory dzielnie kroczy u mego boku. Czasami wyzwania, które przed nią stawiam nie są dla niej łatwe i przyjemne, ale zawsze próbuje sprostać moim oczekiwaniom. Tropienie i obrona to jest to, co moją dziewczynkę cieszy najbardziej, ze względu na co, staram się przy każdej sposobności umożliwić jej rozwijanie umiejętności, dodatkowo poszerzając swoją wiedzę w tych kierunkach. 

 

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psia Szkoła Bemowo

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok