Małgorzata Daniłowicz

Instruktor szkolenia psów użytkowych, pedagog, założyciel szkoły

Szkolenie psów to nie jest moja praca, lecz pasja.

Pierwsze kroki w pracy szkoleniowej pomógł mi zrobić niezapomniany kundelek Ares. Po nim moimi nauczycielkami zostały: Cagna, Erica i Nicola. Każda z nich była jedyna i niepowtarzalna i każda zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.

Szkoleniem zawodowo zajmuję się od 1995 r. i nadal nie wyobrażam sobie tygodnia bez pracy z psami.

Mimo dużego doświadczenia nadal się uczę, rozwijam i doszkalam. Szukam nowych dróg i rozwiązań, żeby móc jak najlepiej zrozumieć zarówno psa jak i jego dwunożnego opiekuna.

Wieloletnia praca z psami własnymi i tymi na kursach przekonała mnie, że nie ma złych psów, większość problemów wynika z nieumiejętnej komunikacji. Każda forma pracy z psem powoduje, że jest on z dnia na dzień coraz milszym towarzyszem życia i więź między nim, a przewodnikiem staje się coraz silniejsza.